Halı Yıkama Web Sitesine Hemen Sahip Olabilirsiniz

Halı Yıkama Web Tasarım Hizmeti

1
2
4

HALI YIKAMA FABRİKASI

Evinizdeki rahatlığınız söz konusu olduğunda size hiçbir şey ayaklarınızın altındaki halılar kadar lüks ve sıcak hissettirmez. Sizin zevkinizi yansıtarak dekore ettiğiniz halılarınız da gündelik ev içi faaliyetleriniz sonrasında bakteri, leke ve kirlenme oluşabilir. xx Halı Yıkama Fabrikası olarak Ücretsiz servis ile kapınızdan alıp, konusunda uzman personelimiz tarafından halılarınıza ve ailenize zarar vermeyecek Antibakteriyel ürünler kullanılarak sizin ve halınızın ömrünü uzatıyoruz.

Uygun fiyat garantisi ile Kaliteli Hizmet

Halı yıkamak ev ve iş yeri gibi mekanların sıradan bir temizlik görevi gibi görünen ancak oldukça profesyonel ve detaycılık isteyen bir iştir. Halı yıkama işlemlerinde uygulanan tekniklerin uzmalığı yanı sıra uygulanan işlemlerin de sırası son derece önemlidir. Kullandığımız halılarda yer alan bir çok farklı bakteri türü sizinle birlikte halınızın üzerine yaşamaya devam eder. Etkili kimyasallar ve doğru tekniklerin kullanılmadığı bir halı yıkama işleminde istenilen sonuç elde edilemeyebilir. Bu sebepten dolayı halınızı halı yıkama işlerinde uzman Halı Yıkama ekibine gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

  • Halı Yıkama
  • Yorgan ve Battaniye Yıkama
  • Stor Perde Yıkama
  • Zebra Stor Perde Yıkama
  • Koltuk ve Yatak Yıkama

ARAYIN HEMEN GELELİM!

0000000000

Halı yıkıma hizmeti nasıl çalışır

Halı yıkamanın ne kadar önemli bir hizmet olduğunun farkında olan ekiplerimiz tarafından oluşturulan hizmet döngüsü aşağıdaki gibidir.

1

HALI YIKAMA SERVİSİ

ÜCRETSİZ HALI YIKAMA SERVİSİMİZ BİR TELEFON KADAR SİZE YAKIN OLUP KAPINIZA KADAR GELİR EN GEÇ 3 İŞ GÜNÜNDE HALILARINIZI TESLİM EDERİZ !

2

HALI YIKAMA ZAMANI

SON TEKNOLOJİ HALI YIKAMA MAKİNALARI VE ANTİBAKTERİYEL, SAĞLIĞA ZARARSIZ ŞAMPUANLARLA HALILARINIZI EN İNCE DETAYLARINA KADAR TEMİZLİYORUZ!

3

EVE DÖNÜŞ !

YIKANAN HALILARINIZ ÖZEL KURUTMA ODALARIMIZDA KURUTULUP PAKETLENDİKTEN SONRA EVİNİZE TESLİM EDİYORUZ!

Hizmet Detaylarımız

BU İŞTE UZMANIZ !

10 Senelik İş deneyimimiz ile Halı yıkama sektöründe öncü firmayız ! 

HIZLI VE GÜVENİLİRİZ !

Siz değerli Müşterilerimizin zamanına değer veriyoruz !

4 Adet Ücretsiz Halı yıkama servisimiz ile sürekli yollardayız !

DÜŞÜK MALİYETLER !

Yaptığımız tüm çalışmalarda, maliyetleri müşterilerimizin faydası yönünde optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.

MÜŞTERİ DEĞİL DOST KAZANIYORUZ !

Aklınızda bir soru işareti olduğunda karşınızda samimi ve dürüst müşteri temsilcisini bulursunuz !

Müşteri Yorumları

 
WhatsApp chat